
Зволожувач повітря ульразвуковий OROMED ORO-2020
5 090 ₴
- В наявності
- Код: ORO-2020
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний пристрій: зволоження + аромотерапія + іонізація + термометр + гігрометр + стерилізація повітря -зволожувач з вугільним фільтром.
Безпека та якість гарантується ЄВРОПЕЙСЬКИМ СЕРТИФІКАТОМ БЕЗПЕКИ CE та ROSH.
Особливості зволожувача повітря Oro-2020:
- функціональний РК-дисплей
- функція економії енергії (ЖК-дисплей можна вимкнути)
- вугільний фільтр – ефективне видалення бактерій
- нейтралізація запаху
- функція ароматерапії (дозатор ефірних олій)
- індикатор рівня води
- ультразвуковий тип
- електронне керування
- гігрометр (вологість)
- термометра (температура)
- таймер (контроль часу)
- безперервне регулювання ступеня випаровування
- автоматичне вимкнення за відсутності води
- гарантія - 12 місяців
- функція «АНІОН» - іонізація повітря
ЩО ТАКЕ аніони і навіщо вони нам потрібні?
Аніони - це негативно заряджені молекули, що не мають кольору, запаху і смаку. Завдяки негативному заряду вони запобігають зростанню мікробів, нейтралізують віруси з позитивним зарядом і нейтралізують бактерії. Чим більше аніонів, тим менше бактерій у повітрі.
Технічні характеристики:
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Продуктивність | 300 мл/год |
| Розрахований на площу | до 40 м2 |
| Місткість резервуару для води | 4 л |
| Робота від повного бака води | 7-12 год. |
| Низьке енергоспоживання | 30 Вт |
| Вага | 1,2 кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розміри | 33 x 19 x 19 |
Комплектація:
- Зволожувач
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
Виробник - Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 40 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Вбудований гігростат | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Ароматизація | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 090 ₴
