Автоматичний цифровий тонометр на плече із вбудованою манжетою
ORO-M1 AIO (ALL IN ONE) - це сучасний електронний тонометр компактної конструкції (вбудована манжета в тонометр), в якому використовується метод осцилометричного вимірювання з використанням технології FUZZY LOGIC. Прилад відрізняється високою точністю виміру - еквівалентною точності вимірювань, виконаних шляхом аускультації за допомогою механічних тонометрів кваліфікованим медичним персоналом. Ця точність підтверджена клінічними випробуваннями.
Завдяки функції виявлення аритмії ми отримуємо сигнал на екрані.
Прилад має функцію класифікації рівня тиску за стандартами Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ).
Функція пам'яті дозволяє відображати значення останніх 120 вимірів. Автоматичне вимкнення через 60 секунд знижує витрату заряду батареї.
Апарат має функцію усереднення результатів трьох останніх вимірів. Завдяки цій функції ми отримуємо інформацію про середнє значення тиску.
Виготовлено відповідно до міжнародних стандартів: ISO, MDD, CE.
Клінічно протестований продукт.
Характеристики:
| Функція розпізнавання серцевої аритмії (IHB) | є |
| РК-дисплей; | є |
| Технологія вимірювання | Fuzzy Logic (гарантує найточніші виміри) |
| Точність | +/- 3 мм рт. |
| Манжета | на об'єм руки від 22 см до 36 см. |
| Діапазон вимірювання | тиску: 0 - 280 мм рт.; пульсу: 40 - 199 ударів за хвилину |
| Індикатор класифікації результату вимірювання тиску ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони здоров'я) | є |
| Пам'ять | 120 результатів вимірювань з датою та часом |
| Функція контролю положення манжети | є |
| Функція виявлення руху | є |
Заряджання через USB-кабель (у комплекті).
Вага (з упаковкою) 0,5 кг.
Гарантія: 60 місяців.
Комплектація:
- Тонометр із вбудованою манжетою;
- Коробка;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |
| Функція автовідключення | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
- Ціна: 3 385 ₴



