
Тонометр автоматичний OROMED ORO-N6 BASIC-Z, OROMED (Польща)
2 860 ₴
- В наявності
- Код: ORO-N6 BASIC-Z
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний вимірювальний прилад з фіксацією манжети на плече, призначений для діагностики та контролю рівня артеріального тиску (діастолічного, систолічного) і частоти пульсу. Автоматичний цифровий пристрій підходить для використання в домашніх умовах і в медичних установах. Тонометр-автомат OROMED ORO-N6 BASIC-Z забезпечує користувачам оперативність і точність вимірювань за осцилометричним методом.
Технічні характеристики:
| Індикатор аритмії | є |
| Пам'ять | 2 користувача по 120 вимірювань |
| Розмір манжети | 22-40 см |
| Усереднення результатів | є |
| Гарантія | 5 років |
| Технологія вимірювання | Fuzzy Logic |
| Діапазон вимірювань | 0-280 мм.рт.ст |
| Живлення | Батарейки, можливе підключення micro USB в комплекті (від мобільного телефону) |
| Виробник | Польща |
Комплектація:
1. Тонометр
2. Манжета 22-40 см
3. Батарейки 4 шт
4. Мережевий адаптер
5. Сумка
6. Інструкція
7. Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-40 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴
