Стетоскоп двосторонній OROMED ORO SF-502 BLUE
Чудова акустика.
У комплекті є змінні мембрани.
У комплекті м'які та тверді оливи.
Характеристики:
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Діаметр мембрани | 3,9 см |
| Діаметр дзвону | 2,6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
Комплектація:
- Стетоскоп
- Мембрани
- Дзвони
- Оливи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стетоскоп |
| Спеціалізація | Універсальний |
| Матеріал головки | Сталь |
| Діаметр мембрани діафрагми | 39 мм |
| Діаметр дзвона | 26 мм |
| Тип трубок | Одинарна |
| Матеріал трубки | Поливинилхлорил (ПВХ) |
| Додаткові насадки в комплекті | Так |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електронного стетоскопа | |
| Наявність Bluetooth | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 615 ₴




