ORO-PRECISION BPM монітор артеріального тиску - це діагностичний пристрій, призначений для вимірювання систолічного та діагностичного тиску в лікарнях та інших закладах охорони.
Технічні характеристики:
| Тип тонометра | Механічний |
| Діапазон вимірювань артеріального тиску | 0 - 300 мм.рт.ст |
| Великий манометр | 70 мм |
| Розмір манжети | 22-32 см |
| Виробник | Польща |
Комплектація OROMED ORO-PRECISION BPM:
- Манометр
- Нагнітач
- Манжета
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тонометра | Механічний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Комплектація стетоскопом | Без стетоскопа |
| Нагнітач (груша) | Поєднаний з манометром |
| Діаметр циферблата манометра | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴

