
Стілець-туалет розбірний з м'яким сидінням для літніх OSD MOD-WAVE2
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: MOD-WAVE2
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло-каталка зі знімним туалетним оснащенням від торгової марки OSD. Можна використовувати замість стільця-туалету.
Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для слабких людей і людей літнього віку.
- Міцна і стійка конструкція виконана зі сталі з антикорозійним покриттям.
- М'яка спинка і знімне сидіння виконані з неалергенного вінілового покриття, яке зберігає тепло і легко миється.
- Фіксовані підлокітники з пластиковими накладками запобігають зісковзуванню рук.
- Для транспортування користувача на невеликі дистанції передбачені поворотні колеса.
- Задні колеса обладнані гальмами.
- Можна використовувати в якості каталки.
- Розбірна конструкція рами дозволяє компактно скласти стілець-туалет для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль. Завдяки розбірній конструкції вдалося зменшити розмір упаковки та заощадити на вартості доставки.
Характеристики:
- Модель: OSD-MOD-WAVE2
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: розбірна
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 46
- Висота сидіння від підлоги, (см): 52,5
- Діаметр коліс, (дюйми): 5" (литі)
- Максимальне навантаження, (кг): 159
- Вага виробу, (кг): 10,3
- Комплектація: санітарна ємність з кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На колесах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Максимальне навантаження | 159 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 52.5 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Ширина між поручнями | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴



