
Милиця підлокітна регульована, алюмінієва «Progress II» (сірий) арт.201700
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201700
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підліктьова милиця, розроблена для гладких і високих користувачів, зростом від 1,60 до 2,15 м.
Особливості:
- Міцний алюмінієвий шафт витримує навантаження до 150 кг.
- Подвійна система регулювання висоти.
- Манжета з обхватом забезпечує надійну підтримку передпліччя.
- Гумовий наконечник запобігає ковзанню милиці по опорній поверхні.
Характеристики:
- Модель: 201700
- Різновид: підлокітні
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: білий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: пластмаса
- Загальна висота, (см): від 98 до 130
- Висота до руків'я, (см): від 76 до 101Діаметр трубки, (см): 1,9
- Вага, (кг): - 0,49
- Максимальне навантаження, (кг): 150
Країна-виробник:

Франція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herdegen |
| Країна виробник | Франція |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 98 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Мінімальне зростання | 160 см |
| Вага | 490 г |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Рухома манжета | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


