
Стілець зі спинкою для ванної та душа з U-подібним вирізом OSD-4527 (Розміри сидіння: 41 х 36)
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4527
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стілець зі спинкою для ванни та душу з U-подібним вирізом OSD-4527
Стілець зі спинкою для ванни та душу з U-подібним вирізом «OSD-4527» зробить комфортним проведення санітарно-гігієнічних процедур для людей похилого віку та/або з травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Практичний стілець для ванної та душу із дренажним отвором.
- Спеціальний U-подібний виріз у сидінні спрощує проведення гігієнічних процедур.
- На спинці передбачена ручка для зручності транспортування стільця та безпеки користувача.
- 6 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Рама стільця виготовлена з легкого та міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-4527
- Різновид виробу: стілець зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 41 х 36
- Висота виробу, (см): 36 – 50
- Висота спинки від сидіння, (см): 34
- Максимальне навантаження, (кг): 163
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 163 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 36 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 50 см |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Висота спинки | 34 см |
| Глибина сидіння | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

