
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті "Sonata" J2527 Olvi (66х38х12 см)
2 316 ₴
- В наявності
- Код: J2527
Зручна ортопедична подушка для тих, кому складно підібрати собі цю постільну приналежність. "Sonata" - універсальна та бездоганна у своїй простоті.
Розміри 66х38х12 см.
Ми випробували подушку
Головна її відмінність - форма та особливий наповнювач, які забезпечують комфорт та підтримку для всіх положень під час сну. Вам не потрібно буде підлаштовувати її під себе, вона вже максимально зручна у тому вигляді, в якому є. Плавний вигин контуру подушки, невелике заглиблення в центрі для голови, оптимальна висота (не надто низька і не надто висока), виїмка для плеча при сні на боці – створюють всі умови для здорового сну та повноцінного відпочинку.
Дуже приємно прокидатися, не відчуваючи болю в шиї і голові, а тільки бадьорість організму, що відновився :)
Особливості:
- ергономічна форма не лише естетично виглядає, а й комфортно підлаштовується під вигини тіла;
- розмір подушки дозволяє зручно розміщуватись, повертатися, залишаючись у комфортному положенні;
- наповнювач з ефектом пам'яті м'який, підлаштовується під вагу та форму тіла, але водночас не надто стискається, підтримує шию у фізіологічно правильному положенні.

Зручна наволочка повністю повторює форму та контури подушки, без складок та вм'ятин. Подушка не лише принесе комфорт та здоровий сон, а й подарує естетичне задоволення.
Склад:
- Наволочка: віскоза – 35%, поліестр – 50%, еластан –15%
- Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті.
Розміри: 66х38х12 см
Рекомендації щодо догляду за виробом:
- прати наволочку у міру забруднення;
- наповнювач не вимагає особливого догляду, достатньо сухого чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання:
Зберігати у приміщеннях при температурі від 5°С до 30°С та відносній вологості повітря не більше 75%, подалі від джерел тепла та пилу, без впливу прямих сонячних променів.
Производитель - Украина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 66 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Висота подушки | 12 см |
- Ціна: 2 316 ₴









