
Ортопедична подушка для фіксації стегон бандаж Olvi J2506 (45х30см)
1 477 ₴
- Готово до відправки
- Код: J2506
Подушка використовується для жорсткої фіксації стегон під правильним кутом у післяопераційний період, при переломах, розривах зв'язок, після тяжких травм.
Має форму трапеції із зручними вигинами для ніг із зовнішніх боків подушки та чотирма фіксуючими ременями
Призначення:
Для відновлення та реабілітації після операційних втручань, переломів, розривів зв'язок.
Особливості:
● при використанні розташувати ноги вздовж подушки і зафіксувати двома еластичними ременями;
● ремені для фіксації ніг універсальної довжини, підходять під будь-який розмір ноги, регулюються спеціальною текстильною застібкою;
● знімна наволочка на блискавці;
● перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання:
За наявності специфічних хвороб перед використанням бажано проконсультуватися з лікарем.
Склад:
наволочка – велюр, наповнювач – пінополіуретан.
Розміри: 45х15х30х13см.

В наявності кольори наволочки: бежевий, м'ятний, рожевий.
Рекомендації щодо догляду за виробом:
Для наповнювача рекомендується виключно сухе чищення. Наволочку прати у делікатному режимі, віджимати без викручування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал наперніка/чохла | велюр |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 30 см |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 15 см |
- Ціна: 1 477 ₴









