
Подушка для сидіння для покращення постави "Booty Pillow" (46х30х11см)
1 143 ₴
- В наявності
- Код: J2201
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зменшує навантаження на тазові кістки і хребет, забезпечує комфорт навіть при тривалому сидінні, сприяє поліпшенню постави.
Ми випробували цю подушку
Для того, щоб ми могли рекомендувати нашим покупцям підходящу для них продукцію, ми випробовуємо її на собі.
Наші спостереження:
- З цієї подушкою сидіти на стільці м'яко. Тому що вона сама по собі м'яка, а також через те, що передбачені зручні виїмки для правильного положення кісток тазу.
- Сидіти на цій подушці з нерівною поставою незручно. А з рівною - зручно. Тому спина мимоволі випрямляється. Для порівняння можна згадати, як вирівнюється постава у жінок на підборах.
- Деяким експертам під час використання "Booty Pillow" було зручніше стілець зробити нижче звичайного рівня, або ставити ноги на ніжки офісного стільця.

Більшості ця подушка сподобалася. Тепер "Booty Pillow" на їх офісних кріслах. Якщо ж вона вам не сподобається - ви її можете повернути (за умови збереження товарного вигляду і без слідів використання)
Розміри: 46х30х11 см.
Застосування:
- для корекції постави і комфорту під час сидіння на будь-яких поверхнях;
- для попередження можливих больових відчуттів в хребті від тривалого сидіння;
- для забезпечення рівномірного навантаження і зняття напруги з поперекового відділу хребта і органів малого таза;
- для нормалізації кровообігу в органах малого тазу, завдяки чому зменшуються больові відчуття і дискомфорт;
- при тривалому сидінні попереджає оніміння нижніх кінцівок.
Склад
Наволочка - бавовна, наповнювач - холлофайбер.
Протипоказання
Не слід використовувати при наявності алергії на матеріали вироби.
Рекомендації по догляду за виробом
Рекомендується виключно суха чистка.
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для крісла |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 46 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143 ₴


