
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2501 (40х25,5х5/8 см)
1 163 ₴
- В наявності
- Код: J2501
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка для дітей з ребристою поверхнею. Два валика 5 і 8 см заввишки. Наповнювач: пінополіуретан з ефектом пам'яті. Наволочка: велюрова тканина.
Розміри: 400 * 255 * 80 мм
Склад:
Наповнювач - пінополіуретан memory foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, довго зберігає форму.
Наволочка: віскоза - 35%, поліестр - 50%, еластан -15%.
Особливості:
- матеріал з «ефектом пам'яті» чутливий до температури тіла, набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;
- ребриста поверхня - для масажу шкіри голови і поліпшеного повітрообміну.
Застосування:
- повноцінне відновлення організму під час сну і відпочинку для здорових дітей;
- профілактика втоми і головного болю, болю в шийному відділі хребта у дітей;
- профілактика розвитку остеохондрозу шийного відділу хребта;
- реабілітація після травм шийного відділу хребта;
- правильне формування і розвиток шийного відділу хребта;
- розвантаження м'язів і зв'язкового апарату шиї і плечового пояса;
- нормалізація кровопостачання голови і шиї.
Рекомендації по догляду:
- прати наволочку в міру забруднення;
- дозволяється делікатне прання наволочки з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидке полоскання;
- прати наволочку в теплій воді (40 ° С);
- заборонено вичавлювати і сушити наволочку в пральній машині;
- сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - суха чистка.
Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 25.5 см |
| Висота подушки | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴




