
Ортопедична подушка для ніг та колін J2518 Olvi (25.5*22.5*13 см)
913 ₴
- В наявності
- Код: J2518
Ортопедична подушка для ніг та колін з ефектом пам'яті J2518 Olvi - це інноваційне рішення для забезпечення комфорту та підтримки під час сну чи відпочинку. Спеціально розроблена форма цієї подушки забезпечує оптимальну підтримку ніг та колін, допомагаючи знизити тиск на суглоби та зняти напругу з м'язів.
Особливості:
- анатомічно правильна підтримка ніг під час положення на боці;
- зменшення больових відчуттів та зниження навантаження при змиканні колін;
- комфортне положення та розслаблення під час сну та відпочинку.
- наповнювач з ефектом пам'яті оптимальної щільності - ідеальний баланс м’якості та підтримки, підлаштовується під вагу та форму тіла, але водночас достатньо пружня.

Показання до застосування:
- травми колінного та тазостегнового суглобів;
- артрози/артрити;
- вагітність;
- операції на шийці стегна та інші хірургічні втручання в області ніг/тазу;
- дискомфорт та м'язова напруга в області колінних та тазостегнових суглобів.
Склад:
- Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті.
- Наволочка – віскоза - 35%, поліестр - 50%, еластан -15%.
Розміри: 25.5*22.5*13 см

Протипоказання: Не слід використовувати при наявності алергії на матеріали виробу. При наявності специфічних хвороб, перед використанням бажано проконсультуватися з лікарем.
Рекомендації по догляду за виробом:
- делікатне прання наволочки в теплій (40 ° С) воді;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання: Зберігати в приміщеннях при температурі від 5° до 30° С і відносній вологості повітря не більше 75%, далеко від джерел тепла і пилу, уникаючи дії прямих сонячних променів. Можливе пожовтіння наповнювача, що не впливає на функціональні властивості матеріалу.
Гарантійний термін зберігання: три роки від дати виготовлення.
Гарантійний термін експлуатації: шість місяців від дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 25.5 см |
| Ширина подушки | 22.5 см |
| Висота подушки | 13 см |
- Ціна: 913 ₴







