
Ортопедична подушка для новонароджених підвищеної еластичності J2502 Olvi (30*26*5 см)
819 ₴
- В наявності
- Код: J2502
Для профілактики кривошиї. Малюкам з 28 дня життя до року. Наповнювач: пінополіуретан підвищеної еластичності. Наволочка: велюрова тканина.
Розміри: 300 * 260 * 50 мм
Ортопедична подушка для новонароджених підвищеної еластичності J2502
Така подушка застосовується для правильного розвитку шийного відділу хребта у новонароджених, при цьому враховуються анатомо-фізіологічні особливості життя дитини з одного місяця і до одного року. При використанні ортопедичної подушки для новонароджених ні в якому разі не відбудеться розвиток непропорційного черепа або ж ознак раннього сколіозу. Ортопеди і педіатри стверджують, що завдяки застосуванню таких подушок під час сну, дитина має більш міцний спокійний сон. А все через те, що новонароджений приймає правильне положення уві сні, полегшуючи тим самим дихання і вільний кровотік до головного мозку.
Подібна подушка сприяє формуванню симетричною овальної форми голови в період найбільш інтенсивного росту. Подушка з ортопедичними особливостями дуже часто дозволяє зберегти здоров'я новонародженого і забезпечує правильне анатомічне положення голови уві сні.
Склад:
- наповнювач - пінополіуретан підвищеної еластичності;
- наволочка - велюр.
Особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта у маленьких дітей, враховуючи їх анатомо-фізіологічні особливості з одного місяця життя і до року;
- подушка підтримує голову і шию дитини, знижує навантаження на шийний відділ хребта, нормалізує м'язовий тонус і кровообіг голови і шиї;
- не викликає алергії, має оптимальне теплообміном, зберігає свої первинні властивості і форму, пружна, еластична;
Застосування:
- профілактика придбаної кривошиї;
- лікування вродженої кривошиї;
- запобігання деформації потиличної області на ранніх стадіях рахіту;
- здоровим дітям для правильного розвитку під час сну.
Спосіб застосування:
- розмістити подушку вузьким валиком під шию дитини.
Рекомендації по догляду:
- раз в тиждень провітрювати подушку на свіжому повітрі;
- прати наволочку в міру забруднення;
- дозволяється делікатне прання наволочки з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидке полоскання;
- прати наволочку в теплій воді (40 ° С);
- заборонено вичавлювати і сушити наволочку в пральній машині;
- сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - суха чистка.
Країна-виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 26 см |
| Висота подушки | 5 см |
- Ціна: 819 ₴






