
Тонометр автоматичний MED-55 B.Well ( Тонометр із збільшеною манжетою 22-42 см)
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: MED-55
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
На показання тиску впливають хвилювання, втома, наявність аритмії. Тому лікарі рекомендують проводити, як мінімум, 2 вимірювання і обчислювати середнє значення. Технологія 3Check створена відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я з контролю тиску.
Режим 3check:
- 3 послідовних вимірювання в автоматичному режимі
- Аналіз отриманих вимірювань за спеціальним алгоритмом
- Розрахунок максимально точного артеріального тиску
- При необхідності прилад в автоматичному режимі проводить додаткове 4-е вимірювання
- Експертна точність у вимірюванні тиску
Автоматичний тонометр B.Well MED-55 - це сучасний прилад з унікальними технологіями.
особливості:
- Експертна точність з режимом 3check
- Харчування від Micro USB
- Дисплей-світлофор
- Контроль правильної фіксації манжети
- Кольорова шкала рівня тиску
- індикатор аритмії
- Технологія Intellect Active
- конусна манжета
- Універсальний розмір манжети ML
- Пам'ять для двох користувачів
- Чохол манжети
- Можливість використання мережевого адаптера
- Зручна сумка для зберігання в комплекті
- Індикатор розряду батареї
- автоматичне відключення
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірювання артеріального тиску | 20-280 мм.рт.ст |
| Точність вимірювання артеріального тиску | +/- 3 мм.рт.ст |
| Діапазон вимірювання пульса | 40 - 199 ударів/хв |
| Точність вимірювання пульса | +/- 5 % від показань |
| Індикатор аритмії | Є |
| Область виміру тиску | Плече |
| Пам'ять | для 2-х користувачів по 60 вимірювань на кожного |
| Розмір манжети | конусна, 22-42 см (підходить для будь-якого обсягу руки |
| Гарантія | 5 років |
| Обчислення середнього тиску | Є |
Комплектація:
- Тонометр автоматичний B.Well MED-55
- Манжета 22-42 см
- Батарейки типу ААА - 4 шт
- Гарантійний талон
- Інструкція з використання
- Сумка для зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Бавовняна з металевим кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴









