-35%

Тонометр напівавтоматичний PRO-30M-L - B.Well
999 ₴
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRO-30M-L
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонометр напівавтоматичний PRO-30 швейцарського бренду B.Well для вимірювання артеріального тиску, будинки і в медичних установах. Має манжету 22-42 см і сумку.
Особливості:
- оцінювати стан серцево-судинної системи з ним просто, за рахунок спеціальних індикаторів;
- він мало важить (без манжети і батарейок 50г), має помірні параметри, і є досить мобільним;
- працює від 2х батарейок;
- дисплей тут рідкокристалічний, наочний, трьохрядковий, все його символи легко читаються;
- манжета тут конусоподібна, комфортна, вона повторює обриси руки;
- вона оснащена знімним чохлом, який можна прати;
- розмір манжети достатній, підходить вона для всіх людей стандартної комплекції;
- D-образне кільце на манжеті допоможе розмістити її на руці правильно;
- нагнітач тут гумовий, невеликий, зручний, накачувати з його допомогою повітря в манжету можна легко, без зусиль;
- прилад додатково оснащений індикатором нерегулярного серцевого ритму, тим самим допомагає вчасно виявити небезпечні порушення;
- кольорова шкала ВООЗ - це можливість самостійно визначити свій рівень АТ;
- управляється прилад всього однією кнопкою;
- точність вимірювача підтверджена виробником, в ході клінічних випробувань;
- є пам'ять на останній вимір;
- вимикається прилад в автоматичному режимі;
- про закінчення процедури прилад сигналізує звуком;
- оснащений індикатором заряду батарей, тому вчасно попереджає про необхідність їх заміни.
Переваги:
- управління однією кнопкою;
- висока точність;
- мобільність;
- комфортна конусна манжета з кільцем і знімним чохлом;
- зручний нагнітач;
- якісні матеріали;
- надійність, довговічність приладу;
- авто відключення;
- функція пам'яті;
- індикатор проблем з серцевим ритмом;
- кольорова шкала індикатор рівня тиску;
- звукове сповіщення;
- індикатор заряду батарей.
Основні характеристики:
- тип - тонометр напівавтоматичний;
- манжета - 22-42 см;
- дисплей - трьохрядковий, ЖК з кольоровою індикацією рівня тиску;
- харчування - батарейки, 2 шт., ААА;
- габарити приладу: 57мм x 91мм x 19мм;
- вага тонометра без батарейок і манжети - 50 гр;
- пам'ять - на останній вимір;
- діапазон вимірювань - тиск в манжеті: 0-300мм рт. ст., систолічний: 60-280 мм рт. ст., діастолічний: 20-199 мм рт. ст.,
- діапазон виміру частоти пульсу - 40-200 ударів в хвилину;
- похибка: тиск: ± 3 мм рт. ст., частота пульсу: ± 5%;
- гарантія - 5 років на прилад, 6 місяців на манжету, 6 місяців коннектори і трубки.
Комплектація:
- Прилад для вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу модель PRO-30
- Манжета конусна на плече розміру М для обхвату плеча 22-42 см
- Нагнетатель
- Батарейки типу ААА - 2 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Сумка для зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 60 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Функція автовідключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴









