Ортопедична подушка Аурафікс 864 призначається для повноцінного і здорового сну. Має середні розміри, тому підійде для більшості користувачів середньої комплекції.
Особливості подушки Aurafix 864:
Подушка ортопедична Aurafix 864 виготовлена зі спеціального матеріалу - піни. За рахунок цього, вона має унікальні властивості «пам'яті». Під навантаженням голови, виріб прогинається під індивідуальні її обриси, комфортно огортаючи з усіх боків. Коли людина прокидається, подушка знову набуває свою первісну форму.
Наволочка з гіпоалергенного волокна легко надівається і знімається. Застібається на приховану блискавку. Приємна до шкіри. Відпочиваючи на подушці Аурафікс 864, ви щоранку будете прокидатися бадьорими, повними сил і енергії.
Переваги ортопедичної подушки Aurafix 864:
- Як матеріал виготовлення використовується піна, здатна адаптуватися під обриси голови під час сну, а також повертати свою початкову форму після пробудження.
- Наволочка приємна до шкіри, легко знімається для прання.
- Розміри ортопедичної подушки Aurafix 864 складають 60х40
- Два валика 10/8 см.
Виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurafix |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 2 380 ₴




