-8%

Ходунки дворівневі складні алюмінієві регульовані арт.B4092AA NOVA
2 951 ₴
2 714,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: B4092AA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель фіксованих ходунків Nova B4092AA має ширшу раму, ніж у звичайних, що в першу чергу необхідно людям з хворобою Паркінсона, порушенням координації руху і рівноваги. Крім того, це одна з найстійкіших моделей ходунків.
Два рівні призначені для полегшення підняття зі становища сидячи для людей з ослабленими руками.
Функції:
- Ходунки допомагають і полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються у період реабілітації після операцій, хвороб, травм.

Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Два рівні для полегшення вставання з положення сидячи;
- Складаються за допомогою однієї кнопки;
- Ручки покриті м'яким полімерним матеріалом, що не ковзає;
- Змінні гумові нековзні насадки ;
- Регульована висота - від 79 до 96,5 см;
- Ширина ходунка - 65 см;
- Глибина ходунка - 44 см;
- Відстань між поручнями - 45,5 см;
- Максимальне навантаження - 130 кг;
- Вага виробу 2.5 кг
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Так |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 79 см |
| Максимальна висота | 96 см |
| Ширина верхньої частини | 62 см |
| Ширина нижньої частини | 65 см |
| Глибина ходунків | 44 см |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714,92 ₴





