-8%

Тростина чотирьохопорна регульована по висоті, алюмінієва Nova, B5620
1 052 ₴
967,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: B5620
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина Nova чотириопорна В5620
Ця тростина з 4-ма опорами призначена для додаткової опори при ходьбі для людей похилого віку, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. У порівнянні зі звичайною тростиною, 4-х опорна тростина забезпечує більшу стійкість і дозволяють людині краще тримати рівновагу при ходьбі, що особливо важливо у початковий період реабілітації.
Функції:
- Трість допомагає і полегшують ходьбу людям похилого віку та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Матеріал - легкий, міцний алюмінієвий сплав; Ручка з м'якого зносостійкого полімеру;
- Регульована висота — від 74 до 97 см з кроком 2,5 см;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальне навантаження — 100 кг;
- Вага виробу — 1кг;
- Ширина рукоятки – 12,8 см;
- Розміри опори — 15х20 см;
- Колір — чорний.
- Ніжки симетричні по висоті;
- Міцний зварювальний шов;
- Всі зварювальні роботи з випуску даної моделі виконуються на автоматизованій лінії.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 74 см |
| Максимальна висота | 97 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Вага | 1000 г |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Розмір опори | Велика |
| Довжина опори | 20 см |
| Ширина опори | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967,84 ₴




