-8%

Тростина регульована легка алюмінієва Nova B2010 бронзова
646 ₴
594,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: B2010(B001)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка та міцна алюмінієва тростина з Т-подібною ручкою та регулюванням по висоті призначена для додаткової опори при ходьбі для людей похилого віку, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм.
Функції:
- Трість допомагає та полегшують ходьбу літнім людям та людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату;
- Допомагає зберегти рівновагу та зменшує навантаження на нижні кінцівки;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Регульована висота - від 76 до 99 см з кроком 2,5 см4
- Колір - бронза;
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Діаметр трубки - 22,2 мм;
- Анатомічна нековзна ручка;
- 10 рівнів регулювання висоти;
- Максимальна навантаження - 120 кг;
- Вага виробу - 0,3 кг;
- Шир іна рукоятки - 12,8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | дерево |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Вага | 300 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594,32 ₴



