-8%

Стілець для ванної та душа регульований по висоті B9010 - NOVA
2 016 ₴
1 854,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: B9010
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для душа без спинки Nova B9010
Стілець для душа полегшує прийняття душу для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Сидіння виконано з високоміцного поліетилену, а рама виконана з анодованого алюмінію з полімерним покриттям, що захищає від корозії. З боків сидіння є отвори для рук для полегшення підйому зі стільця і його перенесення. Гумові наконечники на ніжках перешкоджають ковзанню.
Функції:
- Полегшує прийняття душу для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
- Ширина сидіння 49 см;
- Глибина сидіння 30 см;
- Регулювання по висоті - від 33 до 43 см;
- Максимальне навантаження 150 кг.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Максимальна висота | 43 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 33 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 43 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 854,72 ₴


