-8%

Лавка для ванної або душу з поручнем N9201 - Nova
2 139 ₴
1 967,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: N9201
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка для душа Nova з поручнем N9201
Легка, зручна лава полегшує прийняття душу для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Встановлюється на краю ванни і фіксується зажимами. Виготовлена з нековзкого і нетоксичного пластика, а антиковзаюча гумова підкладка покращує безпеку і захищає поверхню ванни від подряпин. Має захисне полімерне покриття. Дренажні отвори для стоку води дозволяють легко очищати поверхню лави. Має функціональні поглиблення для мила, мочалки. Є поручень для додаткового зручності.
Функції:
- Полегшує прийняття душу для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Ширина сидіння - 78 см;
- Регулювання ширини - 45-71 см;
- Глибина сидіння - 38,5 см;
- Максимальне навантаження - 150 кг;
- Вага виробу - 3,1 кг.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 78 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 967,88 ₴


