-8%

Стілець-туалет для літніх та інвалідів, регульований по висоті B8500CA Nova
3 720 ₴
3 422,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: B8500CA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло-Туалет Nova B8500CA
Призначене для догляду за людьми з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації. Має стійку сталеву конструкцію. Кришка, що знімається, сидіння і відро з окремою кришкою виготовлені з міцного пластику, який дуже легко миється, поручні покриті м'яким нековзким полімерним матеріалом.
Функції:
- Крісло-туалет полегшує справляння природних потреб людей похилого віку та людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Використовується в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Технічні характеристики:
- Ширина - 52,5 см;
- Довжина - 49,5 см;
- Висота - від 72 до 82 см;
- 5 рівнів регулювання висоти;
- Маса нетто - 4,6 кг;
- Вантажопідйомність - 130 кг;
- Регульована висота сидіння - від 38 до 48 см;
- Ширина сидіння - 46 см;
- Глибина сидіння - 40,5 см.
Гарантія на виріб - 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Максимальна висота | 82 см |
| Довжина | 50 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 38 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 48 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Ширина між поручнями | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 422,40 ₴



