-8%

Милиці під лікоть регульовані Nova B7760 (Підлокітні милиці)
588 ₴
540,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: B7760
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милиці під лікоть Nova B7760
Підлокітні милиці призначені для перенесення частини навантаження з нижніх кінцівок на ліктьовий суглоб та кисть. Милиці підходять для людей похилого віку, людей з порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. Перевагами даної моделі є компактність і велика, в порівнянні з пахвовими милицями, мобільність у пересуванні. ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
Функції:
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Регульована висота — від 89 до 112 см, з кроком 2,5 см;
- Вага виробу — 0,8 кг;
- Міцна фіксація гумового наконечника;
- Анатомічна рукоятка з нековзного матеріалу з опорою для великого пальця і стопором, що запобігає ковзанню вперед; ика;
- Максимальне навантаження на пару — 150 кг;
- Змінні гумові нековзні насадки;
- Подвійна кнопка регулювання висоти, що робить механізм надійнішим;
- Колір — срібло.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Ціна за 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 89 см |
| Максимальна висота | 112 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,96 ₴



