-8%

Палиця регульована з дугоподібною ручкою та пристроєм від ковзання Nova B1080
653 ₴
600,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: B1080
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тростина служить додатковою опорою для людей похилого віку, людей з незначними порушеннями опорно-рухового апарату та під час реабілітації після травм та хвороб. Дана модель має ручку з м'якого зносостійкого полімеру, яка не натирає руку і забезпечує комфорт при пересуванні навіть на великі відстані.
Функції:
- Тростина допомагає і полегшують ходьбу літнім людям і людям з незначними порушеннями опорно-рухового апарату; травм.
- Регульована висота — від 76 до 99 см.
- 10 рівнів регулювання висоти, крок 2,5 см.
- Діаметр трубки — 22,2 мм.
- Максимальне навантаження — ;120 кг.
- Змінні гумові насадки, які легко можна змінити.
- Пристрій проти ковзання (УПС).
- Колір — чорний металік.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 350 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Протиожеледний накінечник | Так |
| Пристрій проти ковзання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600,76 ₴




