Ролер алюмінієвий з регулюванням висоти сидіння OSD-KQ-1012-6
Ролер або ролятор OSD-KQ-1012-6 — чудове рішення для тих, кому потрібна додаткова опора при ходьбі. Чудово підходить для літніх людей.
Роллер є поширеним типом ходунків у більшості європейських країн і використовується для прогулянок на вулиці.
Особливо популярний серед літніх людей, оскільки надає підтримку під час походів по магазинах, ринку або роботі по господарству на дачах, у приватних будинках.
Особливості:
- Легка алюмінієва рама.
- Поворотні передні колеса для маневрування. Задні колеса з гальмами. Гальмо стоянки для фіксації на місці.
- М'яке і зручне сидіння для відпочинку регулюється за висотою. Місткий кошик для речей.
- Ручки регулюються за висотою залежно від зросту користувача.
- За спинкою передбачена перекладина з м'якою накладкою для підтримки спини.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-KQ-1012-6
- Різновид: на колесах
- Конструкція: складана
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 64
- Ширина сидіння, (см): 43
- Висота ручок, (см): 78 - 96
- Висота сидіння від підлоги, (см): 45 - 55
- Розмір коліс, (дюйми): 6”
- Матеріал руків'я: пластмаса
- Вага, (кг): 6,8
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Регулювання ширини | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Виробник | ОSD |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Тип ходунків | Роллатор |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр передніх коліс | 15.24 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Максимальна висота | 96 см |
| Ширина верхньої частини | 64 см |
| Мінімальна висота | 78 см |
| Діаметр задніх коліс | 15.24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴





