Стілець-туалет з відкидними підлокітниками, OSD-2106D.
Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для слабких людей і людей літнього віку.
- Міцна і стійка конструкція зі сталі.
- Відкидні поруччя спрощують пересаджування. М'який спінений матеріал на поруччях не дозволяє рукам ковзати.
- Кришка і сидіння з пластику, який швидко нагрівається до температури тіла.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню по поверхні.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-2106D
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: суцільна
- Поруччя: відкидні
- Ширина сидіння, (см): 46
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 47 до 55
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 8,2
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 47 см |
| Ширина між поручнями | 46 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 55 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Виробник | ОSD |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Регулювання висоти | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Відкидна кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴










