-6%

Стілець-туалет з відкидним поруччям, регульований OSD-2108D
3 999 ₴
3 759,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2108D
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий стілець-туалет з відкидними підлокітниками, OSD-2108D
Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно–рухового апарату, у період реабілітації, після травм та операцій, а також для літніх і ослаблених людей.

Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для слабких людей і людей літнього віку.
- Міцна і стійка конструкція зі сталі.
- Відкидні поруччя спрощують пересаджування.
- М'який полімерний матеріал на поруччях не дозволяє рукам ковзати.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню по поверхні.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача. 7 рівнів регулювання висоти.

Технічні характеристики:
- Модель: OSD-2108D
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: суцільна
- Поруччя: відкидні
- Ширина сидіння, (см): 47
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 42 до 54
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 8,5
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 42 см |
| Ширина між поручнями | 47 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 54 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Виробник | ОSD |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Регулювання висоти | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Відкидна кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759,06 ₴








