-6%

Стілець-туалет для інвалідів регульований OSD 2110J
2 599 ₴
2 443,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2110J
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний стілець-туалет, OSD-2110j
Виготовлений зі сталі, відрізняється міцністю і стійкістю конструкції.
Компактно складається, що зручно для зберігання і перевезення.
Особливості:
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для слабких людей і людей літнього віку.
- Міцна і стійка конструкція зі сталі.
- Кришка і сидіння з гігієнічного пластику, який швидко нагрівається до температури тіла.
- Фіксовані поруччя з пластиковими накладками.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
- Легко складається для транспортування і зберігання.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-2110J
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: складана
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 45
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 42 до 50
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Вага виробу, (кг): 7,4
- Комплектація: санітарна ємність з кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 42 см |
| Ширина між поручнями | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Вага | 7.4 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Виробник | ОSD |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Відкидна кришка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 443,06 ₴








