-7%

Милиця ліктьова регульована Klassiker з ергономічною рукояткою, бірюзовий Ossenberg 220DK(Tue)
579 ₴
538,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 220DK(Tue)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полегшені милиці з регулюванням по висоті. Милиці Ossenberg Klassiker 220DK(Tue) виготовлені з високоякісного алюмінію анодуванням, що пройшло обробку, що в рази збільшує термін придатності і міцність матеріалу. Ергономічна рукоятка виготовлена із високоякісного пластику. Система фіксації за допомогою кнопкового замка одним натисканням легко дозволяє відрегулювати потрібну висоту. Милиці також оснащені гумовими наконечниками з металевою вставкою, що значно продовжує термін використання. У рукоятки вбудовані світловідбивачі з обох боків для безпечного пересування у темний час.
Особливості:
- Рукоятка та підлокітник виготовлені з високоякісного пластику
- Легкі алюмінієві анодовані труби
- 9 рівнів регулювання висоти в нижній секції
- Наконечник 16 мм з високим вмістом каучуку та металевою вставкою, що значно продовжує термін експлуатації милиць
- Рукоятка виготовлена із високоякісного пластику.
- Надійно закріплені всі елементи попереджають розхитування милиці у процесі експлуатації
Ціна за 1 шт.
Технічні характеристики:
| Виробник | Ossenberg (Німеччина) |
| Тип | Підлокітні |
| Матеріал підлокітника | Пластик |
| Тип ручки | Пластик |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Рівні регулювання висоти | 9 |
| Висота від ручки до підлоги | 76-96 див. |
| Висота від ручки до підлокітника | 23 см. |
| Ширина підлокітника | 9,5 см. |
| Максимальне навантаження | 140 кг. |
| Вага | 600 г. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ossenberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Максимальна висота | 96 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Мінімальна висота від рукоятки до опори | 23 см |
| Діаметр стійки милиці | 16 мм |
| Вага | 600 г |
| Додаткові характеристики | |
| Відбивач | Так |
| Рухома манжета | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,47 ₴





