
Палиця (тростина) алюмінієва регульована по висоті 11874/SZ-BL Doctro Life (чорна)
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11874/SZ-BL
Тростина алюмінієва телескопічна 11874/SZ-BL в чорному колярі. Практична алюмінієва палиця для надійної підтримки під час ходьби.
Практична алюмінієва палиця для надійної підтримки під час ходьби. Гумовий наконечник не ковзає по поверхні, що забезпечує максимальну стабілізацію та безпечне пересування користувача. Рукоятка анатомічної форми для комфорту у використанні.
Для зручності транспортування та зберігання має додаткову петельку на рукоятці.
Під час руху допомагає максимально зняти навантаження з нижніх кінцівок, тримати тіло в зручному вертикальному положенні та зберігати рівновагу.
Рекомендовано використовувати як додатковий опір під час ходіння для пацієнтів із травмами опорно-рухової системи, під час реабілітації після операцій і для пересування літніх людей.
Особливості:
- виготовлена з легкого алюмінію;
- зручна рукоятка ергономічної форми;
- телескопічний механізм регулювання висоти;
- додатковий фіксатор з муфтою для попередження розхитування;
- м'який гумовий наконечник.
Технічні характеристики:
- Висота: 77-100 см. (10 рівнів регулювання висоти)
- Вага: 0,65 кг
- Колір: чорний матовий (ручка сіра з чорним)
- Максимальне навантаження: 114 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 77 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 0.65 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
- Ціна: 649 ₴








