
Туалетний стілець регульований по висоті зі спинкою арт.10595 Doctro Life
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10595
Стілець туалетний Doctor Life 10595 має спинку і регулюється по висоті. Представляє собою аналог стаціонарного туалету, адаптований для людей похилого, пацієнтів в післяопераційний період і людей з обмеженими можливостями, не здатними пересуватися самостійно. Модель підходить як для домашнього застосування, так і в будинках для людей похилого віку, інтернатах та лікарнях.

Особливості:
Каркас виконаний з міцної сталі і витримує навантаження до 114 кг. З боків передбачені ергономічні ручки, що дозволяють легко встати зі стільця або перенести його в інше місце, а також м'які фіксовані підлокітники для додаткової опори під час присідання. Ніжки прогумовані, щоб уникнути мимовільного ковзання.
Виріб можна швидко скласти. У складеному вигляді займає мінімум місця, легко транспортується при необхідності.
У комплект входить пластиковий стільчик, знімна кришка і пластикове відро. Всі складові елементи підлягають дезінфекції.
Технічні характеристики:
| Ширина між підлокітниками | 48 см. |
| Висота сидіння | 43-58 см. (7 рівнів регулювання) |
| Підлокітники | фіксовані |
| Вага виробу: | 5,9 кг |
| Максимальне навантаження | 114 кг. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Відкидна кришка | Так |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Виробник | Doctor Life |
| Регулювання висоти | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина між поручнями | 48 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 58 см |
| Ширина | 48 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 43 см |
| Максимальна висота | 58 см |
- Ціна: 2 749 ₴








